Ninova
Aşık Oldum (İlk Aşk)- 22 Yazardan 22 İlk Aşk Öyküsü Bebek10

Join the forum, it's quick and easy

Ninova
Aşık Oldum (İlk Aşk)- 22 Yazardan 22 İlk Aşk Öyküsü Bebek10
Ninova
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşık Oldum (İlk Aşk)- 22 Yazardan 22 İlk Aşk Öyküsü

Aşık Oldum (İlk Aşk)- 22 Yazardan 22 İlk Aşk Öyküsü Empty Aşık Oldum (İlk Aşk)- 22 Yazardan 22 İlk Aşk Öyküsü

Mesaj tarafından DyGu Salı Nis. 13, 2010 3:25 pm

Aşık Oldum (İlk Aşk)- 22 Yazardan 22 İlk Aşk Öyküsü Asik_oldum_ilk_ask_2009_5_10_86991

Âşık Oldum, 22 yazarın ilk aşklarını anlattıkları öykülerin toplamı. Bütün ilk aşklar gibi, her biri çok özel 22 ilk aşk öyküsü.
Aytül Akal'ın önerdiği bu projeyi Uçanbalık Yayınları adına yürüten Ayla Çınaroğlu, şöyle tanımlıyor ilk aşkı: "Sanıyorum, sevginin anlamını ve gücünü, çocuk yaşlarda ilk kez âşık olduğumuz zaman algılarız. O güne değin duyumsadığımız sevgiler, olağandır, sıradandır. Ama artık 'âşık' olmuşuzdur. Bu aşk çok kısa sürse de, yetişkinliğimizde gülüp geçeceğimiz tatlı bir anı olarak kalacak olsa da, tüm yaşamımızı etkileyecek çok özel ve yüce bir duygudur."

Kitabın önsözünü yazan pedagog Ayşen Özenç'in de vurguladığı gibi, bu öyküler okuyucularına, ilk aşk heyecanlarında, kalp çarpıntılarında, kırıklıklarında ve ayrılık acılarında hiç de yalnız olmadıklarını hissettirecek.

Uçanbalık Yayınları, Okumayı Seviyorum dizisinden 9 yaş üzerindeki okurlar için
DyGu
DyGu
Admin

- Similar topics