Ninova
Her Dem Güçlü - İbrahim Zeyd Gerçik Bebek10

Join the forum, it's quick and easy

Ninova
Her Dem Güçlü - İbrahim Zeyd Gerçik Bebek10
Ninova
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Her Dem Güçlü - İbrahim Zeyd Gerçik

Her Dem Güçlü - İbrahim Zeyd Gerçik Empty Her Dem Güçlü - İbrahim Zeyd Gerçik

Mesaj tarafından DyGu Paz Nis. 18, 2010 1:20 pm

Her Dem Güçlü - İbrahim Zeyd Gerçik Her_dem_guclu_2009_3_20_85917

Her Dem Güçlü
Yönetim, Psikoloji ve Kurum Kültürü
İbrahim Zeyd Gerçik

İbrahim Zeyd Gerçik, Her Dem Güçlü: Yönetim, Psikoloji ve Kurum Kültürü'nde Süleymaniye Külliyesi'ni, kurumsallaşma,
değişim, kriz yönetimi, liderlik ve yönetim psikolojisi, terfi ve ast-üst ilişkileri ve mekân düzenlemesinin kurum
işleyişine etkisi çerçevesinde yorumluyor. Kitap aynı zamanda Mimar Sinan ve Süleymaniye Külliyesi hakkında
sahasında uzman tarihçi ve sanat tarihçilerinin görüşlerini içermesi, böylelikle tarih ve sanat konularında farkındalık
oluşturarak tarihi derinliğimizi yönetim dünyamıza taşımayı hedeflemesi bakımından da dikkate değer.

Şirket yönetimi alanında büyük ölçüde yabancı kaynakların referans alındığı günümüzde yerli kaynaklardan beslenen
ve tarih, sanat tarihi, mimari ve edebiyat başta olmak üzere multidisipliner bir bakış açısı sunan eser, yazarın Her Dem
Yeni: İnsan Kaynakları ve Proje Yönetimi adlı çalışmasının devamı mahiyetinde. Her iki eser, sahalarında son derece
önemli bir boşluğu dolduruyor.
DyGu
DyGu
Admin

- Similar topics