Ninova
BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu  Bebek10

Join the forum, it's quick and easy

Ninova
BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu  Bebek10
Ninova
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu

2 posters

BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu  Empty BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu

Mesaj tarafından DyGu Ptsi Mayıs 07, 2012 9:19 pm

Kalır gibi gidişlerini izledim önce, sonra gider gibi kalışlarını…
Ve anladım ki ne sen gidebiliyorsun ne ben kalabiliyorum. Öyle bir hayat yaşıyoruz ki şimdi; ağlamak gülmenin mahkumu, gülmek ağlamanın gardiyanı gibi sanki…
Ve anladım ki ne seninle ağlayabiliyorum, ne de sensiz gülebiliyorum.
Belki de sen aşka aşıktın, ben üstüme alındım bilmiyorum. Bir gün gerçekten seni terk edebilecek miyim onu da bilmiyorum. Üzerine sinen benin kokusunu duymadan yaşayabilecek misin?.. Çünkü, senden geriye sadece sen kalana dek terk edilmiş olmuyorsun.
İnsan yaşadığı anın değerini yaşadıklarından ötürü değil, neler yaşayacağını bilmediğinden ötürü bilmez. Seni çok seviyorum; bir gün seni terk etme gücümü kendimde bulup bulamayacağımı bilmeye bilmeye... Anlıyor musun?
Gel "biz" olalım demek kolay… Benimle hiç olur musun?

Ben senden mutlu bir son değil, mutlu bir sonsuzluk istemiştim. Anlamadın! Belki de seni güzelleştiren hayatın çirkinliğiydi… Bunu da ben anlamadım! Acaba benimle mutlu olduğun için mi beraberdin yoksa ben mutlu olduğum için mi? Bu sorunun da cevabını bırakmadın. Sadece gittin. Aşk ne senin bende gördüğündür ne de benim sende gördüğüm. Aşk; birlikte gördüğümüzdür sevgili. Seninle aynı değilmiş aşka bakışımız. Sen benden kusursuz bir aşk istedin, ben senden yaşanabilir bir aşk. Belki bu yüzyılın insanı değilsin diyeceksin bana ama bence aşk karşındaki insan çırılçıplakken bile gözlerini onun gözlerinden ayırmamaktır sevgili. Bu kadar temiz severken seni, koca bir hayatı kirletip terk ettin beni. Bu hayat seni unutabileceğim kadar uzun değil sevgili.

Acım mı?
Geçmedi.. Alıştım sadece.

Ardında öyle bir ben bıraktın ki... Sana benzedim adeta. Senin hatalarının bedelini başkalarına ödetiyorum.

"Sakın yanlış anlama, kendimi yitirmiş değilim, sadece sende kayboldum o kadar."

Ey ayak izleri kalbimde kalanım… Şimdi herkes biraz daha sen… Her saat biraz daha geç ve aylar fazla geliyor yıllara.

Insan ne kadar güçlü olsa da aşkta, aşk hep yenilen oluyordu ayrılığa. Tokat gibi bir "git"le çıktı bir gün karşıma. Ummazdım bu kadar yanacağını canımın. Çok ağladım... Ağlamalarım ağlamalardan utandı.

"Sanırım unutuyorum seni sevgilim. Yıkılası bir gurur yüzünden geçtim senden... benden... bizden... herkesten...

Sevdim ve vazgeçmedim senden; bir onursuzluk pahasına… Senin bir zehir olduğunu bile bile tadına baktım ben. Ve en sıkı kucaklaşmalarda başladı yitirme korkusu. Senden gelecek bir git’e, kor ayaklar hazırladım ben; haberin bile yokken…

Seninle aynı değilmiş aşka bakışımız. Sen benden kusursuz bir aşk istedin, ben senden yaşanabilir bir aşk.

BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu  419056_374005872616591_115506655133182_1713144_1598795502_n

En son DyGu tarafından Ptsi Mayıs 07, 2012 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
DyGu
DyGu
Admin

BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu  Empty Geri: BAMBAŞKA- Kahraman Tazeoğlu

Mesaj tarafından DyGu Ptsi Mayıs 07, 2012 9:22 pm

Reyhan , bunu gördüğünde mutlu olacaktın onun için ekledim Smile

Çok sevgili Kahraman abinin kitabı , hm hoştu . Yani duygusalığı yoğun olmayan insanlara ağır gelecek bir kitap aslında Smile
Öğrenci Evi bölümünü çok alakasız buldum.İrfan Amca çok güzeldi...

Sıra SÖZ'de..
Tenkit akar Very Happy
DyGu
DyGu
Admin

Mesaj tarafından reyhan Salı Mayıs 15, 2012 5:00 pm

Bitanesin sen yaa Smile) Diyecek tek bir kelimem var bunun üzerine;
-BAMBAŞKAAAA ! (YIM) Wink <3
Teşekkür ediyorum Duygu'm Smile
reyhan
reyhan

Mesaj tarafından DyGu Salı Mayıs 15, 2012 5:04 pm

BAMBAŞKASIN ! şüphesizde.. Smile Yalnız keşke mütevazı davranıp bunu bana bıraksaydın Smile
Neyse neyse iyi yaptın biricik Smile
Cumarteside şu SÖZ ' le tanışalım ne dersin ?
DyGu
DyGu
Admin

Mesaj tarafından reyhan C.tesi Mayıs 26, 2012 6:02 pm

Heheh Smile Mütevazı olamadım farkındayım.. Smile
Nasip olmadı bugün ama elbet tanışacaksınız Duygu Hanımmm Wink
reyhan
reyhan

Mesaj tarafından DyGu C.tesi Mayıs 26, 2012 8:02 pm

O geçen cumartesi içindi bayan meşguliyet , bugünde farklı şeylerle ilgilendik Smile Neyse ben tanıştım sayılır Smile Kısa zamanda özetle karşındayım.Kendi cümlelerimle hemde Smile
DyGu
DyGu
Admin

- Similar topics